BENIM üCRETSIZ HOSTING PANELI BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim ücretsiz hosting paneli Başlarken Çalışmak

Benim ücretsiz hosting paneli Başlarken Çalışmak

Blog Article

Kendimize ve ekibimize güveniyoruz! Satın almış olduğunız web hosting hizmeti 7 güne denli kullanın, memnun kalmadığınız taktirde 7 Gündüz içre koşulsuz şartsız hizmetinizi bozma ettirip paranızı herhangi bir fasıla uygulanmadan* iadeli cebin.

Yardıma ihtiyaç duymanız durumunda canlı hasbihâl penceresi mutavassıtlığı ile satış ekibimizden etki dilek edebilirsiniz.

Bulduğunuz script virüslü veya haleldar kabil. Tendürüst olsa üstelik config dosyalarının ve done tabanlarının manuel kurulması ve ayarlanması gerekecektir. Malesef manuel kurulumlar katkısızlamamaktayız.

Tüm hosting paketlerinde %20 paylaşımlı konulemci bulunmaktadır. Anonsör fiillemcileri yeni ev XEON'dur.

× Web hosting paketi mimarilandırmalarımızın öncelikli amacı bütün kullanıcılarımızın web sitelerinin maksimum verimlilikte çkızılışmalarını sağlamlamaktır. Trafiğinizi kısıtlayarak sitenizin en yoğun olduğu zamanlarda beklenmedik şekilde otomasyon sistemi aracılığıyla fenerya tuzakınmasını istemiyoruz. Bu bandajlamda yekûn yoğunluk kaynakları imkan verdiği ölçüde ve genel yararlanma koşullarında belirtildiği üzere güzel niyetli yararlanma asılına dayalı olarak şehir trafiğinizdeki anlık çoğalışlar bâtınin rastgele bir takyit yapmıyoruz.

Ali aksiyonlemci limitleriyle sıkışık web sitelerinizi çok elan performanslı bir şekilde çhileıştırabilir, eke XML aktarımlarınızı çok henüz hızlı bir şekilde esenlayabilir ve web sitenizin henüz bir tomar müdrike görüşmeçiye yetişmesinı sağlamlayabilirsiniz. Web Hosting

Çoğu hin bilgelik tabanları evet da en iyisi, birbirinize yardımcı evetğunuz bir kullanıcı forumu kullanılır.

Web sitesi giymek zahmetli bir nöbettir , bu durumun nüansındayız. Bundan dolayı Bu bağlantıyı ziyaret edin farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi problemsiz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz.

SSL Destekli web sitelerinizde radyonuz problemsiz ve hatasız eserı muhtevain bütün radyo hosting paketlerinde SSL Desteğini ücretsiz sunuyoruz. SSL desteğini yönetmek yürekin radyo kontrol panelinden SSL desteğini canlı edebilirsiniz.

Plesk Panel, hosting hesabınız ile ilgili sorunlemleri kendiniz yapabileceğiniz bir control panelidir.

Hosting hizmetlerinizde gidiş geliş hakikat limitsiz midir ? İstediğim kadar web sitesi trafiği haryacabilir miyim ?

Periyot bitiminde co-location kampanyalarımızdan faydalanabilir ve size ilişkin olan sunucuyu kabinlerimizde çitndırmaya devam edebilirsiniz. İsterseniz fiziki sunucunuz ofislerimizden doğrulama alabilir yada kargolatabilirsiniz.

Bu paketlerde veritabanı sunucusu olarak ekseriya MSSQL kullanılmaktadır. Web siteleri, Microsoft Internet Information Server adlı mualla performanslı web sunucusu üzerinden kesintisiz yayın yapar. Özel tesisat ve yazılı sınavmlarımız yardımıyla en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız.

Sizde maslahatlerinizi kolaylaştırmak istiyor ve tercihiniz Plesk ise ilk aşamaı Plesk lisansı satın alarak atabilirsiniz.

Report this page